Підробка COVID-сертифіката про вакцинацію: як карають в інших країнах. ІНФОГРАФІКА

246 0
Підробка COVID-сертифіката про вакцинацію: як карають в інших країнах. ІНФОГРАФІКА

Парламентський Комітет з питань правоохоронної діяльності 2 листопада підтримав законопроект, який передбачає встановити покарання за виготовлення COVID-сертифікатів з метою збуту та збут підроблених документів – штраф 85-170 тис. грн або позбавлення волі строком до 3 років.

Як же карають за підробку в інших країнах?

У Франції пред’явника підробленого сертифіката вакцинації можуть оштрафувати на суму від 135 до 3 тисяч 750 євро, а також позбавити волі на пів року. Якщо роботодавець не перевірив справжність сертифіката працівника, загрожує штраф від тисячі євро.

За зберігання, використання та підробку COVID-сертифікатів у Франції загрожує від 2 до 5 років ув’язнення.

У Німеччині пред’явника підробленого сертифіката можуть оштрафувати на суму до 25 тисяч євро. За організоване шахрайство із сертифікатами загрожує від 5 до 10 років в’язниці.

У Греції за подання фейкового сертифіката чекає штраф до 5 тисяч євро. Аналогічний штраф загрожує медичним працівникам за видачу фальшивих сертифікатів про вакцинацію або свідоцтво про одужання.

На 10-50 тисяч євро можуть оштрафувати власників медичних закладів та будинків для літніх людей, які найняли невакцинований від коронавірусу персонал.

В Італії на суму від 309 євро до 1,5 тисячі євро штрафують за пред’явлення підробленого COVID-сертифіката, за це може загрожувати і 1-5 років в’язниці. За організоване шахрайство із цими документами передбачено 1-6 років в’язниці.

У Канаді за використання фальшивого сертифіката доведеться заплатити штраф у розмірі від 750 доларів до 100 тисяч плюс рік в’язниці.

У Росії за використання підроблених COVID-документів загрожує штраф до 80 тисяч рублів, обов’язкові громадські роботи (до 480 годин), виправні роботи до 2 років, арешт до пів року.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация