Як кременчужанам перевірити, чи фальшиві долари. Інфографіка

579 0
Як кременчужанам перевірити, чи фальшиві долари. Інфографіка

Долари – це найпопулярніша валюта у світі серед фальшивомонетників. Особливо злочинці люблять купюру в 100 доларів з Бенджаміном Франкліном на аверсі. Це й не дивно, адже саме ця банкнота найчастіше зустрічається в обігу.

Попри досить високий рівень захисту, на кожен мільйон надрукованих купюр американської валюти припадає приблизно 27 підробок. Це досить багато, адже за всю історію були введені в обіг мільярди таких банкнот.

До речі, показник нашої національної валюти є набагато нижчим – близько трьох підробок на мільйон купюр.

Долари і євро досить популярні й серед фальшивомонетників нашої країни, адже українці тримають більшість своїх заощаджень саме в іноземній валюті.

Купувати її слід лише в банках і ліцензованих обмінниках, адже перекупники не тільки не гарантують справжність банкноти, а ще й часто є головними розповсюджувачами фальшивок. І доказати, що ви придбали підробку саме в цього продавця, практично неможливо.На що ж потрібно звернути увагу при купівлі валюти? Насамперед слід брати цілі, розгладжені банкноти, адже фальшивку часто намагаються сховати видимою зношеністю купюри.

На справжніх грошах мають бути присутні водяні знаки, вдруковані стрічки, світловідбивальні елементи й інші елементи захисту, притаманні тій чи іншій валюті. Перед візитом до обмінника слід ознайомитися з особливостями обраної грошової одиниці.
Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация