Ходяча катастрофа: екс-комбата роти поліції "Кременчук" Беркелю впіймали "на гарячому"

3 398 0
Ходяча катастрофа: екс-комбата роти поліції "Кременчук" Беркелю впіймали "на гарячому"

Як повідомляють джерела "Програми Плюс", було складено матеріали про незаконний вилов риби. Але неприємності для пана Беркелі та його колег на цьому не закінчуються.

Читайте також: Корупція в роті "Кременчук". Епізод 3. Сумніви щодо бою із сепаратистами 3 вересня 2014 року під Трьохізбєнкою. ВІДЕОдоказ

Від мешканців села Горошине (межує із Сулинським заказником) стало відомо, що правоохоронці займалися звичною для себе практикою вимагання з місцевих рибалок коштів за право вилову риби, про що "Програма плюс" повідомляла ще торік.

Джерела нашого видання вказують, що екс-представники роти "Кремечнук" не мали службового відрядження до Сулинського заказника.

Читайте також: Корупція в роті "Кременчук". Епізод 1. Безпілотники та тепловізори для полювання та рибалки - не для АТО. ВІДЕОсвідчення

Начальник відділу комунікацій ГУ Нацполіції Полтавщини Юрій Сулаєв інформацію наших джерел підтвердив опосередковано. Ним зазначено, що працівники внутрішньої безпеки  поліції нині дійсно працюють на території Семенівського району по декількох особах. Про результати перевірки буде окремо повідомлено.

Читайте також: Патрульні поліцейські впіймали командира роти "Кременчук" Олега Беркелю з підробними документами

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация