Нелюдські умови: пацієнти з COVID-19 у ЦРЛ замерзають без опалення. Терпіти – до листопада

414 0
Нелюдські умови: пацієнти з COVID-19 у ЦРЛ замерзають без опалення. Терпіти – до листопада

Сьогодні, 29 жовтня, Кременчуцького міського голову запитали, коли в Кременчуцькій центральній районній лікарні включать опалення. Це єдиний медзаклад у місті, де досі холодні труби, й до сьогодні причину цього, як і про сам випадок, не розголошували. Лише на популярному серед кременчужан Telegram-каналі вдалося відкрити правду – про нелюдські умови розповів громадянин, близька людина якого потрапила до відділення хірургії.

Замість міського голови на питання відповідав директор Департаменту охорони здоров’я Максим Середа. Він повідомив, що все через непідписання угоди ЦРЛ з теплопостачальником, але обіцяють, що з першого листопада запустять опалення.

Цей випадок – не поодинокий для України. 21 жовтня забули включити до державного розпорядження на отримання тепла комунальні некомерційні заклади, і сьогодні на сайті одного з держвідомств з’явилося повідомлення, що ці заклади, в тім числі й Кременчуцьку ЦРЛ, з першого листопада під’єднають до енергоносія.

Поки цей день не настане, пацієнти райлікарні продовжуватимуть мерзнути. Прийдуть з одним, а випишуться з пневмонією – саме так прокоментував ситуацію кременчужанин на Telegram-каналі.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация