Здійснилося! Або ні. У мерії заплуталися, чи повертається тролейбус №3-Б до нормального режиму роботи

394 0
Здійснилося! Або ні. У мерії заплуталися, чи повертається тролейбус №3-Б до нормального режиму роботи

Сьогодні, 29 жовтня, на сайті виконкому Кременчуцької міської ради з’явилася інформація про те, що з 5:00 відновили рух тролейбуса №3-Б відповідно до встановленого маршруту в обох напрямках.

Але недовго музика грала. Сьогодні КТУ повідомило про те, що довелося відключити напругу контактної мережі через ремонтні роботи, які проводить ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» на вул. Троїцькій. Тому, як і раніше, тролейбус рухатиметься в бік центру за своїм маршрутом на автономному ходу, а в бік Молодіжного – вздовж вул. Першотравневої, тобто за маршрутом №5.

Нагадаємо, що попередньо зміна в маршруті мала тривати з 4 по 9 жовтня. Саме за цей період КП «Теплоенерго» мало закінчити ремонтні роботи на теплоносії на перехресті вул. Троїцької та вул. Шевченка. Але ремонтні роботи досі тривають, через що тролейбус не може рухатися в нормальному режимі.

Зараз додатки, які відстежують GPS-трекер, показують, що тролейбуси з центру міста рухаються по вул. Першотравневій. Підтвердження того, що новини з сайту виконкому потрібно зайвий раз перевіряти.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация