Кременчужани та чергові проблеми з платіжками на блакитне паливо - що їм відповіли та чим порадували?

1 446 0
Кременчужани та чергові проблеми з платіжками на блакитне паливо - що їм відповіли та чим порадували?

Черг до центрів обслуговування споживачів газу в Кременчуці менше не стає - містяни мають безліч запитань стосовно нарахувань за блакитне паливо й одні з таких - це розбіжність фактичних показників кількості спожитого газу з оприлюдненими в платіжках та відсутність самих платіжок за газ, тобто їх у жовтні ніхто не побачив. 

Ідеться передусім про послуги, які надає ТОВ "Кременчук трейдінг", з яким підписали договір понад 100 тисяч кременчужан. Втім частина з них досі сплачує за послуги газу ПрАТ "Нафтогаз", адже їх заявки на приєднання до "Кременчук Трейдінг" ще обробляються (див. відео - хвилина 02:00).

Як розповів директор фірми Валерій Кузьмінський, працівники не встигають обробляти заявки на приєднання, тож людям не треба панікувати і тим більше переукладати договір.

Людей сьогодні хвилював також той факт, що в цьому місяці їм нарахували іншу кількість кубів, ніж вони подали. Кременчужани хвилюються, що ті куби, які в платіжках не додали, порахують згодом по-іншому, а не по 9,99 грн за куб/метр (актуальний тариф). 

Як розповів Валерій Кузьмінський, усі показання лічильників приймає ПрАТ "Кременчук ГАЗ", яке збирає всі цифри від споживачів та передає в ТОВ "Кременчук Трейдінг", яке формує квитанцію. Якщо цифри в показаннях і в платіжці відрізняються, то людям треба звернутися до Центру обслуговування споживачів за перерахунком. 

Щодо відсутності платіжки за блакитне паливо, то через збій у системі їх і не було виставлено в жовтні. Зі слів Валерія Кузьмінського, їх слід очікувати в листопаді.Валерій Кузьмінський зазначив, що заявки планують обробити до кінця листопада цього року. Стосовно кубів, які зникли з платіжки у вересні, то вони з'являться у квитанції за жовтень, тобто в листопаді. Також сьогодні стало відомо, що ТОВ "Кременчук Трейдінг" знизить суму за один метр кубічний до 7,95 грн для всіх споживачів. 

"Ми знизили ціну для всіх споживачів з листопада. Ресурс у нас достатній, до кінця опалювального сезону буде все в порядку, як ми й обіцяли..." - зазначив Валерій Кузьмінський. 

Щодо боргів, то кременчужани стали активно платити за газ і підприємство ще нікого не відключило, що, звісно, не може не радувати. 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация