Через порив мережі водопостачання закрився ще один дитсадок у Кременчуці. Обіцяють, що ненадовго

487 0
Через порив мережі водопостачання закрився ще один дитсадок у Кременчуці. Обіцяють, що ненадовго

Ще один дитячий садочок у Кременчуці тимчасово не прийматиме вихованців. Ідеться про ЗДО №24, що розташований на Третьому Занасипу (вул. Мічуріна).  

Батькам повідомили, що причиною тимчасового закриття садочка став порив мережі холодного водопостачання. На час ремонту їм запропонували водити дітей у інший садочок - №77, що розташований неподалік (за 700 метрів), куди також тимчасово перевели частину персоналу зі ЗДО №24 (вихователі, помічники вихователя, медсестра). 

Про це журналістам сьогодні розповіла завідуюча дитячим садочком Лариса Бакало. 

За її словами, туди наразі перевели 28 діток різного віку. Інші ж на нині знаходяться вдома з батьками (за їх власним бажанням). 

Стосовно ремонту, то, як повідомила завідуюча, КП "Кременчукводоканал" уже скоро розпочне ремонтні роботи, можливо, у вихідні - все залежить від ступеня пошкодженості труби. 
Щодо тієї інформації, що вихователів буцімто відправляють за свій рахунок у так звані відпустки, то завідуюча спростувала це, зазначивши, що це вибір самого вихователя і наразі таких заяв від них про бажання кудись піти за свій рахунок не надходило. Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация