Нам обіцяють. Кременчужани, хворі на онко вже не їздитимуть на опромінювання в Олександрію?

213 0
Нам обіцяють. Кременчужани, хворі на онко вже не їздитимуть на опромінювання в Олександрію?

Голова Полтавської обласної адміністрації Олег Синєгубов обіцяє поміняти існуючий лінійний прискорювач, який сьогодні є в Полтавському онкологічному диспансері, на новий.

А через це, начебто, будуть великі зміни у лікуванні онкології. Відповідне оголошення голова ОДА зробив в своєму телеграм-каналі. Й пише він наступне.

«Полтавщина буде серед регіонів, де рак лікуватимуть за світовими практиками. Новий лінійний прискорювач функціонуватиме в Полтавському обласному онкодиспансері. Старі променеві апарати радянських часів приберуть, законсервують та утилізують. Після цього в приміщенні зроблять ремонт, а потім за кошти обласного бюджету встановлять лінійний прискорювач…

«Плануємо придбати перший для області лінійний прискорювач. Він дасть змогу лікувати онкозахворювання за новітніми світовими практиками. Поки ж високоточні технології пацієнтам доводиться шукати в приватних клініках, у столиці чи навіть за кордоном, – розповів голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Втім, голова ОДА не став говорити – щось для більшості хворих кременчужан цей «закордон» – в місті Олександрія Кіровоградської області.

«Використання нового комплексу для мешканців Полтавської області буде безкоштовним, а Полтавський онкодиспансер після укладання угоди з НСЗУ буде отримувати гроші за використання лінійного прискорювача та надання необхідної медичної допомоги хворим на рак. Відповідне рішення про виділення 55 мільйонів гривень на придбання лінійного прискорювача затвердили депутати на позачерговій сесії Полтавської обласної ради»,  - таке пояснення голови очільника області, який не став уточнювати як швидко його обіцянка буде втілена в життя і скільки саме років мине, поки все стане реальністю.

Про що слід додати – сьогодні в Полтаві є такий прискорювач, однак кременчужани для променевого лікування обирають сусідню Олександрію, де теж є онкологічний диспансер.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация