На зупинці «Центр» поліція перевіряє маршрутки, хитрі водії проїжджають повз. На пасажирів байдуже?

804 0
На зупинці «Центр» поліція перевіряє маршрутки, хитрі водії проїжджають повз. На пасажирів байдуже?

Сьогодні, 22 жовтня, у Кременчуці влаштували перевірку громадського транспорту на предмет дотримання карантинних вимог. На зупинці громадського транспорту «Центр» стоять двоє поліцейських, один із них – у масці, й він заходить до салону кожного маршрутного таксі, яке зупиниться, щоб впевнитися, що водій та пасажири наділи маски, в транспорті є антисептик тощо.

Трохи далі – автомобіль поліції, на якому приїхали правоохоронці, і на якому ввімкнені проблискові маячки.На зупинці також знаходяться два представники робочої групи міського відділу Держпродспоживслужби, які заносять дані щодо перевірки в журнали. Вони відмічають, що деякі водії проїжджають повз. Отже, тих, хто очікує на транспорт, до себе «на борт» вони не беруть, і тих, кому потрібно вийти на зупинці, не випускають. Звісно що за такими водіями поліція не ганятиметься, але пасажири надовго запам’ятають таке ставлення до себе.

Дехто з кременчужан, які стояли або проходили повз, запитували, чи це перевіряють сертифікати про вакцинацію. Програма Плюс нагадує, що негативний ПЛР-тест або сертифікат про отримання щеплення потрібен для того, щоб їздити на будь-якому транспорті поза межами області.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация