У Кременчуці закінчуються місця для хворих на коронавірус в закладах першої хвилі

555 0
У Кременчуці закінчуються місця для хворих на коронавірус в закладах першої хвилі

Кременчуцькі медики задіють для лікування хворих на коронавірус ще дві лікарні другої хвилі. Причина – в лікарнях першої хвилі закінчуються вільні ліжка для пацієнтів. І це останні повідомлення наших медиків за висновками вчорашнього дня. За тим, що було оголошено, – вчора, в понеділок, у міських лікарнях з діагнозом коронавірус перебувало 150 громадян.

За розподілом ліжок у Кременчуці хворих на ковід приймають дві лікарні першої хвилі. Головна – лікарня «Кременчуцька» з її інфекційним відділенням на 60 ліжок, якщо ці ліжка для хворих ставити і в коридорах теж. Цікаво, що, за даними НСЗУ, які внесено нашими чиновниками-жартівниками, лікарня «Кременчуцька» вписана як така, що має аж 300 ліжок для хворих і всі – інфекційні.

Другий медичний заклад нашого міста першої хвилі, з яким укладено контракт на лікування хворих на коронавірус, – це Кременчуцька районна лікарня, де в окремому корпусі розташовано ще сто ліжок. Й слід так розуміти, що 150 хворих у лікарнях  - це вичерпний максимум для міських медичних закладів першої хвилі.

Натомість тепер міські медики розгорнуть іще два інфекційних шпиталі – в міській дитячій лікарні (інфекційне відділення) та першій міській лікарні імені Богаєвського. В окремому інфекційному корпусі цієї лікарні можуть перебувати ще 120 хворих і будемо сподіватися, що вже далі сама епідемія коронавірусу піде на спад й відкривати інфекційній шпиталь в лікарні "Правоборежна" вже не доведеться.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация