У ОДА вимагають, щоб Кременчук розібрався в ситуації з COVID-19. Але мер не поспішає

461 0
У ОДА вимагають, щоб Кременчук розібрався в ситуації з COVID-19. Але мер не поспішає

Сьогодні, 18 жовтня, під час засідання членів апаратної наради директор обласного Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак розширив коло громад, яким варто приділити більше уваги боротьбі з коронавірусом. Якщо нещодавно це були лише Полтавська та Кременчуцька, то тепер до списку «штрафників» додалися Лохвицька, Гадяцька, Козельщинська, Кобеляцька та Глобинська ОТГ.

 

«Вимога сьогодні така: щоб комісії ТЕБ та НС і штаби (з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації, - ред.) ще раз розібралися в ситуації, в чому проблема, яка є на сьогодні», - сказав директор Департаменту.

 

Список громад, у яких напружена ситуація з COVID-19, зростає, а Кременчуцька звідти виходити, вочевидь, не хоче. Звісно, що представники міської влади на чолі з мером мають не лише діяти за вказівками «згори», а й самі аналізувати ситуацію, пов’язану з розповсюдженням коронавірусу. Сьогодні Віталій Малецький зібрав виконком, щоб повідомити, що в місті з затримкою розпочинається опалювальний сезон і що мешканцям деяких мікрорайонів доведеться потерпіти ще довше. Традиційного засідання штабу перед виконкомом не відбулося. А цього тижня немає планів щодо того, щоб зібрати разом членів виконавчого комітету або комісії ТЕБ та НС.

Тож у Кременчуці боротимуться з коронавірусом так само, як і з п’ятимісячною відсутністю гарячої води – замовчуватимуть проблему.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация