Кременчуцькі чиновники "катають" бюджетні кошти на УРА: про чергові витрати

677 0
Кременчуцькі чиновники "катають" бюджетні кошти на УРА: про чергові витрати

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради продовжує запасатися рідким паливом для заправлення службових автомобілів, якими пересуваються в робочих або у власних справах (наприклад на обід) наші чиновники.

Точніше їх возять туди-сюди, бо ще навесні цього року на кожну службову автівку рішенням самого ж виконкому було виділено ще й окремого водія, подекуди навіть двох на один автомобіль. Усього ж їх на балансі мерії - 13 (ми маємо на увазі транспорт). 

Але не про нього мова. Мова про пальне та ціну на нього, яка росте останнім часом з неймовірною швидкістю. 

Так, відповідно до оприлюдненої на сайті публічних закупівель Prozorro інформації, виконком має намір придбати майже п'ять тисяч літрів палива на загальну суму 144 тисячі 143 гривні. Аукціон, через який має бути обраний переможець-постачальник, відбудеться завтра, 19 жовтня. 

 

 

Як зазначається в тендерній документації, учасник зобов'язаний мати декілька АЗС у Кременчуці.

Також нагадаємо, що у квітні цього року виконавчий комітет уже купляв пальне - його він придбав 14 тисяч 330 літрів на загальну суму 374 тисячі 96,70 гривень (без ПДВ - 311 747,25 грн), при тому, що купляв його ще й в січні цього року. Пальне було придбано в перевіреного продавця, з яким раніше вже було укладено договір, — ТОВ "ВЕСТ КАРД", яке зареєстроване в Луцьку Волинської області. 

З цими всіма закупівлями можна зробити висновок, що їздити нашим чиновникам доводеться багато і хто знає - по справах чи у власних інтересах. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация