1%. На Полтавщині порахували кількість пацієнтів інфекційних шпиталів, які вакциновані від COVID-19

650 0
1%. На Полтавщині порахували кількість пацієнтів інфекційних шпиталів, які вакциновані від COVID-19

Медики Полтавщини порахували кількість пацієнтів, яких було вакциновано від  ковіду, але які все одно захворіли на коронавірус.  Відповідну інформацію про те, скільки саме таких хворих перебуває на лікуванні в інфекційних шпиталях області, оприлюднив головним медик Полтавщини Віктор Лисак - повідомляють наші колеги з полтавського "Змісту."

«Ми ведемо статистику. 99% пацієнтів, які потрапляють до стаціонару, це нещеплені люди. Частина щеплених, які потрапляють до стаціонару, мають певні хронічні захворювання: це онкологічні, цукровий діабет, захворювання легень та інші складні хвороби. Вони дійсно потрапляють у стаціонар, але перебіг хвороби у них легший», - таке пояснення Віктора Лисака на запитання журналістів, які були озвучені в Полтаві на брифінгу чиновника.

Далі слід сказати про кількість жителів Полтавщини, які отримали щеплення від коронавірусу. За тим, що повідомляється – в Полтавській області сьогодні з загальної кількості населення в 1,362 мільйона жителів, число громадян, яких вакциновано першої дозою складає - 368 413 осіб , або 27,05 відсотки. Щодо такого ж показника у Кременчуці, то у нас вакциновано  27,3 %   з загальної кількості жителів.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация