Осінні канікули можуть продовжити на кілька тижнів через ускладнення епідеміологічної ситуації

455 0
Осінні канікули можуть продовжити на кілька тижнів через ускладнення епідеміологічної ситуації

У МОЗ говорять про зростання кількості захворювань серед українців на коронавірусну хворобу, тому в Міністерстві освіти найближчим часом можуть прийняти рішення про продовження осінніх канікул до 3 – 4 тижнів.

Про це в одному з інтерв’ю розповів головний санітарний лікар Ігор Кузін.

"Скоріш за все вони будуть трошки продовжені. Але ми не вважаємо, що вони будуть доволі тривалими. Зазвичай вони тривають впродовж двох тижнів, ми зараз дискутуємо про термін 3-4 тижні", – повідомив Кузін.

Наразі, на стаціонарному лікуванні через коронавірусну хворобу перебуває аж 607 дітей, а це – 21% від кількості ліжок для хворих COVID-19, які були виділені на педіатричному напрямку.

"Діти більш активно залучаються в епідемічний процес, велика кількість класів зачиняється через випадок коронавірусу у дитини або вчителя. Весь клас вважається контактним і він зачиняється на "умовний" карантин", – підкреслив головний санітарний лікар країни.

Більшість шкіл йде на канікули вже з 18 жовтня, а повернутися за шкільні парти мають 1 грудня, але все може змінитися, якщо епідеміологічна ситуація не зміниться.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация