Пускатимуть лише вакцинованих: усі правила та обмеження "червоної" зони

761 0
Пускатимуть лише вакцинованих: усі правила та обмеження "червоної" зони

Уже найближчим часом в Україні можуть запровадити червоний рівень карантину, адже щодня кількість хворих на Covid-19 зростає. У зв’язку з цим у ряді регіонів введуть жорсткі обмеження, привілеї отримають лише власники "зелених" COVID-сертифікатів.

У "червоній" зоні забороняється робота кафе, ресторанів, кінотеатрів, театрів, ринків, фітнес-центрів та проведення масових заходів. Працюватимуть лише АЗС, продуктові магазини, пошта, ветеринарні клініки та аптеки.

Наразі в Україні є лише два види дійсних COVID-сертифікатів: "жовтий" - для однієї дози та "зелений" - для повного курсу вакцинації.

"Жовтий" сертифікат дозволяє уникнути обмежень у "жовтій" зоні, а в "червоній" зоні діє лише "зелений" сертифікат.

Також поки що в розробці COVID-сертифікати для тих, хто вже перехворів на коронавірусну хворобу, й для тих, хто має негативні ПЛР-тести.

Тож власники "зелених" COVID-сертифікатів можуть уникнути обмежень "червоної" зони. Головною умовою роботи бізнесу є 100% вакцинація, тобто співробітники та відвідувачі повинні бути повністю вакциновані.

Крім того, "зелені" COVID-сертифікати є умовою роботи шкіл. У "червоній" зоні можуть працювати лише ті заклади освіти, де вакциновано 100% педагогів. Винятком є лише молодша школа і дитсадки.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация