На Полтавщині у відділеннях Укрпошти почали вакцинувати пенсіонерів

335 0
На Полтавщині у відділеннях Укрпошти почали вакцинувати пенсіонерів

Про це повідомляє голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов і зауважує, що від сьогодні на території області вже почали працювати понад 50 пунктів вакцинації й це не остаточна цифра.

Тож літні люди та будь-хто охочий відтепер можуть отримати щеплення від COVID-19 у відділеннях «Укрпошти». Графіки й адреси відділень, де розгорнуті тимчасові пункти щеплення, можна дізнатися в місцевих центрах ПМСД.

"Максимально полегшуємо та наближаємо вакцинацію до людей, які найбільш вразливі до коронавірусу. Відучора запустили тимчасові пункти вакцинації у 32 поштових відділеннях на всій території області. Сьогодні їх працює понад 50. У них уже отримали щеплення 830 літніх людей! Полтавщина – у трійці лідерів за цим показником", – зазначив очільник області.

 

 

Таким чином Полтавщина стає однією з найбільш епідблагополучних областей України.

"У нас в опрацюванні всі відділення мережі "Укрпошта" по Полтавській дирекції. Спільно з Департаментом охорони здоров’я ОДА контролюємо виїзди бригад на те чи інше відділення для того, щоб попередити пенсіонерів населеного пункту про можливість вакцинації, – повідомив заступник директора розвитку мережі Полтавської дирекції АТ "Укрпошта" Павло Шестопал.

Таким чином Полтавщина стає однією з найбільш епідблагополучних областей України.

Наразі, як повідомляє директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак, лікарняні ліжка області заповнені на 23%, найбільше – в Полтаві.

Загалом на Полтавщині першою дозою вакциновані 350 тисяч жителів, із яких понад 280 тисяч повністю завершили курс вакцинації.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация