Своїх не здаємо: Малецький не проти, щоб депутати піарилися на Громадському бюджеті

763 0
Своїх не здаємо: Малецький не проти, щоб депутати піарилися на Громадському бюджеті

Сьогодні, восьмого жовтня, кременчуцькі журналісти нагадали міському голові Віталію Малецькому про одну з проблем громадського бюджету – на проєктах депутати й міська влада піаряться, привласнюючи собі заслуги інших людей. А саме кременчужан з активною громадською позицією, які хочуть та намагаються зробити місто кращим.

Мер відповів, що не бачить у цьому проблеми: «Ну якщо депутати ініціюють, представники громади збирають людей, самі підписи збирають, як інколи робили депутати, зокрема той же Погрібний, який стояв біля терміналу й просив людей віддати голоси. То це їхній проєкт, вони є його ініціаторами, немає тут ніякого конфлікту інтересів».

Виходить, нічого поганого немає в тому, що депутати виконують свої обов’язки як народних обранців і потім виставляють усе в такому світлі, ніби вони його вигадали і без них нічого б цього не було. Насправді ж кременчужани, які є справжніми ініціаторами реалізації проєктів ГБ, роблять усю роботу – рекламують свої проєкти в соцмережах, співпрацюють з активістами-колегами для взаємних голосів тощо. В разі перемоги обов’язок виконати те, за що проголосували, повністю лягає на плечі міської ради: виділити кошти, знайти підрядника й стежити за ходом виконання робіт.

Але кременчуцька влада ще торік вийшла на новий рівень – на паспортах об’єктів ГБ можна було побачити фіолетовий лозунг, який пов’язують з партією міського голови. Натомість логотипа Громадського бюджету не було. І всі перехожі вважали це повністю заслугою лише місцевої влади, а не результатом зусиль таких самих громадян, як вони самі.

 

Читайте також: Кременчуцька влада затролила активістів Громадського бюджету під час благоустрою пляжу. ФОТОрепортаж

 

Відповідно, ніяких заходів контролю Віталій Малецький не планує. Хочуть пропіаритися – нехай.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация