У Кременчуцькому пологовому будинку відремонтують операційний блок та не тільки за 2,7 млн грн

504 0
У Кременчуцькому пологовому будинку відремонтують операційний блок та не тільки за 2,7 млн грн

У Кременчуцькому перинатальному центрі ІІ рівня, що по вул. Майора Борищака, 20/3, відбудеться ремонт в окремих приміщеннях і мова тут про операційний блок та кімнати міського відділення інтенсивної терапії новонароджених пологового корпусу.

Як повідомляється на порталі відкритих закупівель Prozorro, вартість робіт оцінена замовником майже в 3 мільйони гривень, але під час торгів сума знизилася до 2,7 млн грн. 

 

Найбільш привабливою пропозицією на аукціоні стала пропозиція місцевого і вже відомого нашим чиновникам приватного підприємця Дяченка Олега.

Відомо, що цей ФОП протягом усього свого, так би мовити, існування переміг у 12 неконкурентних закупівлях на загальну суму 7,9 млн грн. Програшів у чоловіка не було, він брав ті підряди, на які по суті йшов, і це дуже цікаво. Він неодноразово надавав свої послуги Кременчуцькому ліцею №5.

Так, у 2018 році виконував роботи з благоустрою території навчального закладу вартістю понад 1,3 млн грн, а також реконструював частину приміщень першого поверху ліцею й робив паркан. Також Олег Дяченко в минулому році взявся за роботи з монтажу систем підвіски картин з освітленням у нашому місцевому краєзнавчому музеї.

Відносно даного тендера, то ФОП Дяченко О.Б запропонував найменшу за інших учасників суму - 2 млн 769 тис. 999 грн і тепер очікує остаточного рішення від замовника.

 

 

Згідно з оприлюдненим тендерним замовленням, підрядник до 31 грудня 2021 року має замінити в пологовому будинку вікна, двері, привести до нормального стану стіни, стелю та підлогу, а також встановити там нові розетки тощо. Загалом він повинен зробити капітальний ремонт у повному значенні цього слова. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация