До уваги водіїв: Кабмін вніс зміни до ПДР. Що потрібно знати про нові дорожні знаки й розмітку

507 0
До уваги водіїв: Кабмін вніс зміни до ПДР. Що потрібно знати про нові дорожні знаки й розмітку

Уряд під час чергового засідання ухвалив проєкт змін до Правил дорожнього руху. Відповідний документ уже підготували в Мінінфраструктури.

Про які ж зміни йде мова: з’являться нові дорожні знаки, введуть нову розмітку – жовто-червону, а інша частина нововведень пов’язані з двоколісними, а саме – велосипедами.

Невдовзі з’являться дорожні знаки, які позначають: житлову зону, пішохідні й велосипедні доріжки, початок населеного пункту і його закінчення, напрямки повороту, місця дозволеної зупинки та стоянки, заборони руху транспортних засобів, місця дозволеної стоянки, залізничний переїзд, тунелі, платні дороги, шиномонтаж, електрозарядні станції, робота евакуатора, діагональний пішохідний перехід, виїзд на дорогу зі смугою для маршрутних транспортних засобів та багато іншого.

Вводиться також нова розмітка для позначення "лежачого поліцейського", виділених місць паркування вздовж доріг, наближення до кільцевої розв'язки та виходи з території шкіл.

Щодо велосипедистів, то: дається нове визначення велосипедної доріжки, вперше вводяться поняття велосипедної смуги та велосипедного переїзду (місце перетину перехрестя доріг). Також детально регламентується, як повинні переміщатися велосипедисти, вказані їх права та обов'язки.

Усі вказані вище та інші зміни до Правил дорожнього руху набудуть чинності з моменту офіційної публікації постанови Кабміну, крім тих випадків, коли інші терміни вказані в самому документі.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация