Вчені розповіли, як повернути нюх після коронавірусу. Що потрібно зробити?

368 0
Вчені розповіли, як повернути нюх після коронавірусу. Що потрібно зробити?

З початку пандемії коронавірусу втрата смаку та нюху є одними з найбільш поширених симптомів.

Вчені з Університету Східної Англії провели дослідження, в ході якого з'ясувалося, що краплі для носа, що містять вітамін А, можуть повернути втрачений внаслідок коронавірусного захворювання нюх. Крім того, фахівці радять "тренувати" його різними запахами.

Про це пише 24 канал, посилаючись на ВВС.

Щоб дійти такого висновку, дослідники запропонували учасникам експерименту нюхати сильні аромати, зокрема — тухлі яйця і троянди.

Потім за допомогою сканування мозку вчені перевірили, чи відновив вітамін А пошкоджені нюхові шляхи. З початку пандемії коронавірусу втрата смаку та нюху є одними з найпоширеніших проявів захворювання, однак не виключено, що грип також може викликати такі ж симптоми.

Крім того, вчені зазначили, що вітамін А або ретинол сприяє підтримці імунної системи, зору, шкіри і слизових оболонок деяких частин тіла, а також сприяє захисту від інфекцій. Корисна речовина входить до складу різних молочних продуктів, а також деяких овочів, як капуста, картопля, морква або болгарський перець. Вітамін А також можна знайти в морській рибі, печінці тріски або яловичій печінці.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация