Дочекалися! На Першому Занасипу до Нового року з'явиться зона для відпочинку біля води

751 0
Дочекалися! На Першому Занасипу до Нового року з'явиться зона для відпочинку біля води

Полтавська фірма зі статутним капіталом 100 гривень наразі очікує рішення за своєю тендерною пропозицією - облаштування зони відпочинку біля озера. 

Сама ж пропозиція "пролунала" на сайті публічних закупівель Prozorro від Департаменту житлово-комунального господарства Кременчуцької міськради.

 

 

Її суть - це капітальний ремонт благоустрою території в районі Силікатного озера по вул. Флотській у Кременчуці з установленням там малих архітектурних форм. Замовники оцінили роботи в 373 тисячі гривень і зазначимо, що вони передбачені в рамках Громадського бюджету-2020 - проєкт був одним із обраних переможців внаслідок голосування. 

 

Читайте також: «Наша пісня гарна й нова»: кременчужани другий рік просять облаштувати пляж на Силікатному озері

 

Самі ж торги із закупівлі не проводилися, тож переможця було обрано одразу. Ним стала полтавська фірма "РУДІКО", яка зареєстрована у 2016 році та має статутний капітал 100 гривень. На фірмі працюють 9 офіційно зареєстрованих працівників, включно з її директором. Також відомо, що займається фірма саме будівництвом, а не якоюсь там роздрібною торгівлею чогось, адже таке ми час від часу на сайті закупівель спостерігаємо. Але зазначимо, що від початку (до 2018 року) ТОВ "РУДІКО" займалося тим, що добувало пісок та гравій. 

Повертаючись до самого озера і робіт, які там проводитимуться, відомо, що підрядник за 368 тисяч 586,43 гривні до 10 грудня, орендувавши необхідну техніку, має очистити прибережну частину дна водойми та встановити біля озера лавки, урни, так звані "грибки", які сховають кременчужан від пекучого сонця влітку та одинарні кабіни для перевдягання.

Відомо, що лавок буде шість, вартістю понад 2 тисячі гривень за одну, стільки ж буде урн. Кабін для перевдягання на пляжі біля озера поставлять лише дві. Якими вони будуть (згідно з оприлюдними даними в замовленні), можете переглянути нижче. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация