Пара з Полтавщини усиновила п’ятьох дітей. ФОТО

420 0
Пара з Полтавщини усиновила п’ятьох дітей. ФОТО

Сьогодні, 30 вересня, в Україні відзначають День усиновлення. У зв’язку з цим служба у справах дітей та сімей Полтавської обласної державної адміністрації повідомляє про одну з сімей, які дарують щастя дітям.

 

«Сьогодні, 30 вересня, в Україні відзначають День усиновлення. Родина Світлани Володимирівни та Вячеслава Ігоровича усиновила п’ятьох дітей», - ідеться в повідомленні.

 

У кінці 2021 року сім’я переїхала до Полтавського району разом із синами Єгором та Євгенієм. У 2013 всиновила маленьку Єву, у 2017 – Івана, а у 2019 – Корнія. Між собою дітки не рідні, але відтепер вони забезпечені батьківським теплом.

Загалом на Полтавщині проживають 649 усиновлених дітей. Понад 1 900 – перебувають під опікою, піклуванням, виховуються у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу.

Цьогоріч в області створили один дитячий будинок сімейного типу та з’явилися ще дві прийомні сім’ї. Усиновлено 26 дітей-сиріт та тих, що позбавлені батьківського піклування. Всього на Полтавщині є 115 прийомних сімей та 40 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуються 646 дітей.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация