Родина з Кременчуцького району виховала 17 прийомних та трьох рідних дітей

272 0
Родина з Кременчуцького району виховала 17 прийомних та трьох рідних дітей

Дитячий будинок сімейного типу, який належить подружжю Павла та Тетяни Феркаляк, функціонує з 2015 року. Його створили на базі власного будинку, де поряд із двома рідними дітьми виховувалися троє прийомних. Про сім’ю інформують у пресслужбі Полтавської обласної державної адміністрації.

У 2015 році сім’я переїхала в смт Градизьк, у двоповерховий будинок, який відповідно до договору довготривалої оренди належав на праві власності релігійній громаді. Там сім житлових кімнат та три ванні кімнати. Є всі необхідні санітарно-гігієнічні умови, меблі, техніка та м’який інвентар.

Із початку заснування в сім’ї виховувалося 17 прийомних та троє рідних дітей. Семеро з них виведені з дитячого будинку у зв’язку з повноліттям, одного з них родина усиновила. Колишні вихованці тісно спілкуються з прийомними батьками, які фактично замінили рідних. Батьки-вихователі вже видали заміж чотирьох дочок та мають одну внучку.

До 2020 року Феркаляки проживали у смт Градизьк, зараз вони переїхали в с. Піщане Кременчуцького району – у власний більший будинок. У сім’ї виховуються 10 дітей, цьогоріч вона поповнилася двома сиротами – братиком та сестричкою.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация