На Полтавщині працюють дитячі садочки, в яких показник вакцинації – менш як 80%. Законно

452 0
На Полтавщині працюють дитячі садочки, в яких показник вакцинації – менш як 80%. Законно

У Департаменті освіти Полтавської обласної державної адміністрації віднедавна публікують щоденну статистику щодо роботи закладів освіти та рівня вакцинації в них. Ці зведення прийшли на заміну тим, що були торік – у них вказували інформацію щодо випадків захворювання на COVID-19 у садочках, школах та інших закладах, у яких проходить освітній процес.

Відповідно до нової статистики, на Полтавщині всього зареєстровано 1 289 шкіл, дитячих садків, закладів позашкільної, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти. З них працюють 1 253 – це 97,2%.

У статистиці вказали, що працює кожен із 619 закладів дошкільної освіти, але у 202 кількість вакцинованих працівників не дотягує до 80%. Офіційно лише згодом їх зобов’яжуть вакцинуватися, відповідно до наказу, створення якого ініціював міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

 

Читайте також: Обов’язковій вакцинації бути? МОЗ підготував перелік професій, серед яких чиновники та освітяни

 

Ситуація у Кременчуці така:

- із 32 шкіл працюють усі 32, рівень вакцинації – понад 80%;

- приймають дітей усі 50 садочків міста, у трьох із них показник вакцинації – менш ніж 80%;

- також чекають на дітей усі чотири міські заклади позашкільної освіти, оскільки кількість вакцинованих більша, ніж того вимагають у МОЗ.

Інформація щодо рівня вакцинації не втратить актуальності, адже незабаром дитячі садочки, працівники яких не погоджуються на щеплення, закриватимуть. Загалом в області таких закладів понад 200 (майже 30%), у Кременчуці – всього три (6%).

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация