Епідемія не гальмує. У Кременчуці нові хворі на коронавірус і нові смерті

528 0
Епідемія не гальмує. У Кременчуці нові хворі на коронавірус і нові смерті

Кременчук, здається, «розгрібає» масові заходи нашого міськвиконкому або так співпало, коли мера нашого міста Малецького просили  – не збирайте, Віталію Олексійовичу, в середині вересня дуже багато дітей в одному місці. Не примушуйте їх прибирати парк "Ювілейний" від листя, бо негарно це – безплатна робота дітей і якщо хто був хворий один, то в тисняві захворіє ще десятеро…

Натомість сьогодні кременчуцькі медики оприлюднили міські медичні показники з поширення епідемії. За тим, що повідомляється, - у місті зареєстровано ще вісімнадцять нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

Захворіли одинадцять жінок віком від 33 до 79 років та семеро чоловіків віком від 45 до 72 років. Із вперше виявлених випадків захворювання шістнадцять пацієнтів перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів, двоє пацієнтів лікуються в інфекційному шпиталі.

Усього в інфекційних шпиталях лікуються сорок п'ять пацієнтів. Одужало троє. На жаль, померли жінка 88 років та чоловік 81 рік. Усього зареєстровано 9733 випадки, одужало 9257 громадян. Померло 280.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация