«Повний відстій», «не святково, не цікаво»: кременчужани оцінили День міста та «старання» мера

554 0
 «Повний відстій», «не святково, не цікаво»: кременчужани оцінили День міста та «старання» мера

Ювілей Кременчука не відсвяткували на належному рівні – саме така думка в мешканців міста, які відвідували заходи ще з 16 вересня й робитимуть це до офіційної дати «народження» Кременчука – 29 вересня.

Здавалося б, у офіційному плані вмістили аж 43 події, тож сходити є куди. Але ті, хто писали план заходів, вирішили схитрувати і вказали окремо декілька подій, які тривають одночасно в одному місці. Наприклад, вчора біля літньої сцени були ятки зі стендами, на яких презентували книгу «Легенди Кременчука», стояли живі статуї – діти з театру мініатюр «Кулінарний Кременчук», а також розмістили локації з інтерактивами Кременчуцької міської публічної бібліотеки. Правда, не було інформації про те, що в цьому ж місці показуватимуть людям національні костюми народів світу.

А в суботу на площі Незалежності, поки тривала виставка техніки, рятувальники влаштували пінне шоу – у плані це також дві різні події. Тож яким чином міська влада «набила» кількість заходів, зрозуміло.

 

Читайте також:

У Кременчуці - свято районного масштабу. Мер з заступниками оглянули комунальну виставку. Фото

Виставка сьогодні. За кого ми спокійні – це за наших рятувальників. У нас є кому допомогти. Фото

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж

 

Події цікаві, але не такі святкові й урочисті, як хотілося б кременчужанам. Вони реагують на це однозначно негативно.

Трохи фото з локацій у Придніпровському парку, регати на Дніпрі й коментарів мешканців міста з приводу бажання міської влади привітати мешканців – у коментарях.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация