Тролейбус до Потоків: повідомили про кінцеві зупинки та стан випробувань

402 0
Тролейбус до Потоків: повідомили про кінцеві зупинки та стан випробувань

Сьогодні, 24 вересня, під час засідання виконавчого комітету офіційно повідомили, на якій стадії знаходиться проєкт запуску тролейбуса з Кременчука до с. Потоки Кременчуцької міської територіальної громади.

Начальник Управління транспорту виніс на розгляд зміни до рішення №653, в якому в новій редакції публікують перелік тролейбусних маршрутів. Додається тролейбус, що сполучатиме село, яке нещодавно приєдналося до МТГ, і місто. Маршрут називається «Річковий вокзал – вул. Калинова». Ця вулиця – центр Потоків.

Офіційно номер йому ще не присвоїли. Але кременчужани вважають, що номер маршруту, за яким рухатиметься електротранспорт, – №7.

Вчора відбувся тестовий заїзд. Поки що тривають інженерні процеси: встановлення знаків, кронування дерев. До грудня обласна Служба автомобільних доріг має поставити світлофор на виїзді на трасу М-22 та встановити додаткові знаки.

Зараз триває оформлення документації. Навіть приблизної дати запуску тролейбуса не називають, тож, можливо, коли Служба автодоріг завершить обіцянки зі свого боку, кременчужани та мешканці Потоків ще не побачать тролейбуса.

Орієнтовно комунальний транспорт запустять з 2022 року.

 

Читайте також: Бо вже частина міста: з 2022 року тролейбуси поїдуть у Потоки

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация