Мер Малецький радіє за готовий спортзал ліцею №6, який три роки ремонтувало ТОВ, що тепер робить масаж

642 0
Мер Малецький радіє за готовий спортзал ліцею №6, який три роки ремонтувало ТОВ, що тепер робить масаж

Кременчужани, зокрема більшість тих, хто об'єктивно оцінює нашу реальність, уже звикли до показових виступів наших чиновників на власному комунальному телебаченні, де вони показують і розказують про результати своєї праці.

Таланту розповідати про це все в них не бракує і тому час від часу ми всі стаємо свідками так званого шоу на кшталт "відкриття чогось феєричного", але такого, що насправді люди були змушені чекати по кілька років.

Так на сайті міської ради вчора з'явилося повідомлення про те, що спортивний майданчик Кременчуцького ліцею №6 "Правобережний" нарешті готовий, і повідомив про це ніхто інший, як сам міський голова Кременчука Віталій Малецький.

 

 

 

Звісно, дітей можна привітати, адже вони тепер займатимуться у сучасному залі, де будуть нові роздягальні, душові та вбиральні, що відповідають вимогам сучасної української школи. Але. Було б чим хизуватися нашим чиновникам, під "керівництвом" та наглядом яких цей спортзал ремонтували цілих три роки (передаємо привіт ліцею №4, де ситуація аналогічна). 

Ще у квітні минулого року "Програма Плюс" писала про ремонтні роботи в ліцеї "Правобережний", які ніяк не можуть завершитися вже два роки.

Роботи виконувала, нагадаємо, фірма Любові Самойленко - ТОВ "АДС ТРЕЙД", яка до квітня 2017 року займалася роздрібною торгівлею деталей для автомобілів. Протягом трьох років ця фірма змінила не тільки власника, видаливши Любов Самойленко як бенефіціара, а також адресу, "переїхавши" з Кіровоградської області в Херсон, керівника та саму назву, ставши ТОВ "РІНО КОМПАНІ".

 

 

Що цікаво, так це основний вид діяльності фірми - "Діяльність із забезпечення фізичного комфорту". Цей клас включає: діяльність турецьких лазень, саун і парових бань, соляріїв, салонів для зменшення ваги тіла та схуднення, масажних салонів тощо. Тут без коментарів.

Також додамо, що фірма уклала з навчальним закладом десять угод, вносячи туди протягом часу деякі зміни. Усього ж виконавець отримав від замовника 5 мільйонів гривень. Саме стільки коштує довготривалий ремонт і таке ж довготривале очікування виконаного замовлення...

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация