Неочікувано. Начальник кременчуцької поліції Борзенко і далі боротиметься за серце Злати Огневич

640 0
Неочікувано. Начальник кременчуцької поліції Борзенко і далі боротиметься за серце Злати Огневич

Відомий кременчуцький правоохоронець й начальник міської патрульної поліції Олександр Борзенко зніматиметься і в наступній серії «Холостячки 2» - передачі СТБ, в якій шукають наречених чоловікам, тобто роблять з особистого життя своїх героїнь дороговартісне шоу.

Й в ефір минулої п'ятниці вийшла перша серія цього шоу, в якій, серед інших 16 чоловіків – які приїхали аби завоювати серце Злати Огневич, можна було побачити начальника кременчуцької поліції Олександра Борзенка в не зовсім звичній ролі. І виявляється, що начальник кременчуцьких патрульних в нормальному житті ще може бути цікавою людиною.

Мова не лише про те, як Борзенко, приїхав у гості аби познайомитися з Огневич – на поліцейській машині. Але про те, що Олександр може не тільки говорити про себе, але і слухати інших теж. Й він слухав Злату Огневич й виявляється, що у них багато спільного. Вона після захоплення Криму переїхала до Києва, йому довелося залишати Маріуполь коли на це місто напали проросійські терористи.

Тож головний підсумок першого знайомства, коли Олександр Борзенко пригощав Злату тортом який привіз з Кременчука – це те, що у нього добра натура. Принаймні такої думки про кременчужанина – сама Огневич.

Останнє про що слід додати – попереду будуть нові серії й ми чекаємо від Олександра Борзенка нових кроків у поширенні свого позитивного іміджу. Нова серія незабаром і можливо ми дочекаємося того моменту що весілля нової подружньої пари відзначатиме все місто.   

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация