Портрет потопельника: у ОДА сказали, хто частіше тоне в річках, і скільки загиблих цьогоріч

203 0
Портрет потопельника: у ОДА сказали, хто частіше тоне в річках, і скільки загиблих цьогоріч

Сьогодні, 20 вересня, у Полтавській обласній державній адміністрації підбили підсумки купального сезону-2021. Доповідач – Віктор Стеблянко, т.в.о. директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами.

Цьогоріч у Кременчуцькому районі обладнано найбільше рятувальних постів серед районів області. У Лубенському – 3, Миргородському – 9, Полтавському – 18.

Попри те, що кожного року проводять профілактичну роботу з населенням: попереджають про небезпеку на воді, роздають пам’ятки тощо, нещасні випадки все ж стаються. У 2021 році 45 людей потонуло у водоймах області. Із них 30 – у купальний сезон. Вдалося врятувати 15 людей, 5 із яких у купальний сезон.

Проаналізувавши дані про загиблих, вдалося встановити приблизний портрет людей, які найчастіше тонуть у річках та озерах Полтавщини – 30-55-річні чоловіки у стані алкогольного сп’яніння.

Саме алкоголь – одна з основних причин загибелі на водних об’єктах.

Цього року потонуло 36 чоловіків (25 у купальний період), 6 жінок (2 у купальний період) та 3 хлопчики (всі в купальний період).

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация