Суд над братами Геращенко, які побили учасника АТО за зачіску, триває. ФОТО+ВІДЕО

2 281 0
Суд над братами Геращенко, які побили учасника АТО за зачіску, триває. ФОТО+ВІДЕО

Цього разу підтримати свого побратима в Козельщину приїхало близько 30 учасників АТО, представників ЦК "Азов" і Правого сектора.

Як ми вже повідомляли, у Козельщинському районному суді розглядається кримінальна справа щодо побиття учасника АТО Василя Малєєва двома братами Геращенко, які мешкають у Козельщині.

Іще у лютому 2016 року двоє місцевих мешканців Козельщини побили члена кременчуцького осередку ГО ”Ветерани АТО” Василя Малєєва за те, що він носить українську військову форму та зачіску “оселедець”. Як відомо, Василь Малєєв є членом громадського формування в Козельщині.

Читайте також: Сепаратизм в центрі України, або бездіяльність поліції в Козельщині. ФОТО+ВІДЕО

 

 

Сьогодні відбулося чергове судове засідання, в якому допитали свідків, яких залучила сторона захисту потерпілого Василя Малєєва.
І тут виявився цікавий факт: одна зі свідків, яка працює в магазині, в ході досудового слідства давала покази, в яких вказувала конкретних осіб, які били Василя. Але на судовому засіданні продавчиня магазину розповіла вже зовсім іншу історію.

“Я не бачила, хто кого бив. Було дуже темно”, - повідомила суду свідок П., яка в момент побиття стала очевидцем подій. Інший свідок також почала говорити дивні речі.

 

Свідок П.

 

“Я відтягувала хлопців, які билися, але хто то був, я впізнати не можу”, - розповіла іще один свідок побиття Малєєва.
 

Допит свідка

 

Також допитали й інших свідків, але які все бачили здалеку і насправді, за їхніми словами, більше чули, аніж бачили, але все ж таки бачили на місці події й інших людей.

 

Допит свідка

 

Також, як доказ за клопотанням сторони обвинувачення, долучили і відео слідчого експерименту побиття зі свідком та потерпілим. Щоправда, тут були зауваження у сторони захисту обвинувачених.

“За кадром хтось постійно робить підказки, а саме відео переривається”, - зауважив адвокат братів Геращенків.
Наприкінці той же таки захисник обвинувачених Мізін подав клопотання про допит двох свідків, яких раніше ніхто не допитував, саме тих людей, на яких нібито вказали інші свідки, зокрема продавчиня магазину, навпроти якого сталася бійка.

Суд таки задовольнив і це клопотання, однак викликати тих свідків не прийшлося. Один з них уже знаходився в приміщенні Козельщинського районного суду, але у стані алкогольного сп’яніння, за що одразу ж було на нього складено протокол поліцією, яку викликали учасники АТО. А коли на порушника громадського спокою складали адміністративний протокол біля суду, він іще і запалив у громадському місці і мав необережність кинути недопалок людині під ноги. За що отримав одразу другий адмінпротокол.

 

 

Як виявилося, цей горе-свідок має судимість за крадіжку і наразі відбуває покарання у вигляді умовного терміну. Тож на неупередженість і взагалі адекватність його показів варто лише тільки чекати.

Продовження суду 26 травня, о 13-00. І тут якщо ж таки сторона обвинувачення не затягуватиме справу, то вже наступного дня суддя Козельщинського суду може оголосити вирок.

 

Чтайте також: Суд по справі побиття учасника АТО Василя Малєєва продовжиться 18 травня. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация