У неділю кременчужани зможуть безкоштовно отримати засоби контрацепції та пройти тест на ВІЛ

966 0
У неділю кременчужани зможуть безкоштовно отримати засоби контрацепції та пройти тест на ВІЛ

Цієї неділі, 22 травня, на площі Незалежності відбудеться традиційна акція «Тестуйся, щоб зберегти життя!», приурочена до Всесвітнього дня  пам’яті людей, які померли від СНІДу.

Узагалі цей день відзначається 15 травня. На цей же день волонтери міста спочатку й призначили захід. Однак у зв`язку з несприятливими погодними умовами акцію довелося перенести на тиждень пізніше. 

За словами організаторів, кожен бажаючий зможе безкоштовно пройти швидкий тест на ВІЛ, отримати засоби контрацепції і тематичну літературу. 

Акція триватиме 2 години, відповідно до складеного плану.

Довідка. За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я, у кожну третю неділю травня проводиться День пам’яті померлих від СНІДу. Вперше цей день був відзначений ще в 1983 році в Сан-Франциско (США). На той момент у світі було зареєстровано лише кілька тисяч випадків захворювання на цю страшну хворобу і про неї практично нічого не було відомо. Організаторами проведення акції пам’яті померлих від СНІДу стали люди, яких особисто торкнулася ця трагедія, що пережили біль втрати рідних і друзів. Метою «Дня пам’яті померлих від СНІДу» є привернення уваги населення до цієї проблеми, профілактики цього захворювання, а також привернення уваги влади до соціального захисту ВІЛ-інфікованих. Статистика померлих від СНІДу у світі катастрофічна. Від СНІДу померло людей уже більше, ніж було вбито у Другій світовій війні в цілому. У День пам’яті померлих від СНІДу проводяться панахиди, ходи зі свічками, теле-та радіопрограми, просвітницькі акції, благодійні концерти, художні виставки, присвячені проблемам СНІДу.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация