Як нові карантинні правила торкнуться закладів освіти: роз’яснення МОН

272 0
Як нові карантинні правила торкнуться закладів освіти: роз’яснення МОН

Нещодавно в Кабміні ухвалили зміни до карантинних обмежень, здебільшого вони стосуються «жовтої» та "червоної" зони.

Й зокрема нові правила не обійшли стороною заклади освіти, діяти вони почнуть вже з 20 вересня.

Що ж буде зі школами, дитсадочками, університетами й коледжами, коли введуть посилений карантин?

У разі введення жовтого рівня епідемічної небезпеки буде дозволено працювати лише тим закладам освіти, в яких будуть вакциновані не менше 80% працівників – двома дозами.

У разі введення червоного рівня епідемічної небезпеки вакцинованими повинні бути всі 100% персоналу з повним курсом щеплення.

Всі повинні мати спеціальні сертифікати, що буде підтвердженням отримання повного курсу вакцинації: міжнародний, внутрішній або іноземний.

Нагадаємо, строк дії COVID-сертифікатів які підтверджують вакцинацію від COVID-19 однією дозою вакцини (жовті сертифікати) від дати введення дози становитиме 120 днів, а двома дозами (зелений сертифікат) – рік, тобто 365 днів.

Можна також надавати COVID-сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції, він діятиме 72 години. Щодо терміну дії сертифіката про одужання від COVID-19, то він становитиме 180 днів.

Ковідні сертифікати матимуть кольорові відмітки виключно в цифровому форматі, друкувати їх на папері відповідного кольору не потрібно. Чинність сертифіката має бути підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Дія.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация