Слідство по скандальних 2 га землі на вул.Котлова обіцяють завершити протягом 1 місяця

1 468 0
Слідство по скандальних 2 га землі  на вул.Котлова обіцяють завершити протягом 1 місяця

Про це сьогодні повідомив начальник кременчуцької поліції Вадим Могила в ході спілкування з журналістами та представниками громадськості міста.

Головний поліцейський Кременчука повідомив, що матеріали кримінального провадження за фактом підробки документів під час виділення у лютому 2015 року 2 га землі підприємству "Кременчуцька торгова гільдія" нещодавно знаходились на вивченні в прокуратурі Полтавської області.

Нині ж за цими матеріалами слідства на виконання вказівок облпрокуратури проводяться слідчі дії. 

Протягом місяця мають виконати вказівки обласної прокуратури, а там на підставі зібраних даних вирішуватиметься питання про вручення повідомлення про підозру конкретним особам, - так у поліції прокоментували ситуацію з розслідуванням.

Пана Могилу запитали, чи не пов"язано вивчення прокуратурою області матеріалів кримінального провадження з тим, що це стосується нинішнього заступника голови облради Євгена Холода, але відповіді отримано не було.

Нагадаємо, 24 лютого 2015 року депутати міської ради наосліп проголосували про виділення ТОВ "Кременчуцька торгова гільдія" нинішнього заступника облради Євгена Холода земельної ділянки площею 2 га по вулиці Котлова (нині - Чумацький шлях). А перед цим було прийнято рішення про те, що дані 2 га мають бути зарезервовані для подальшої передачі воїнам-захисникам.

Незважаючи на це, тодішній секретар міської ради Василь Івко за "асистування" депутата міськради Олександра Головача примудрився допустити скандальне питання по 2 га на голосування.

За такі "викрутаси" під час пленарного засідання міської ради депутати покарали трьох депутатів міської ради: Євгена Холода, Віталія Таценюка та Олександра Головача. Цим трьом було заборонено з'являтися на наступні 5 сесій міської ради.

25 березня 2015 року було розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України (Службове підроблення).

Відсутність відомостей про результати по справі почало обурювати представників громадськості Кремечнука, що потягло за собою "бомбардування" запитами органів поліції та прокуратури.

Станом на кінець березня 2016 року прокурор області Сергій Попов офіційно інформував, що нікому з фігурантів земельного скандалу не було вручено повідомлення про підозру, а кримінальну справу не передано до суду.

"Достатніх доказів для повідомлення про підозру конкретним особам на цей час не зібрано", - так нещодавно офіційно відповів обласний прокурор про стан кримінального розслідування за фактом підробки документів під час лютневої сесії міської ради 2015 року, коли широкий громадський розголос не дозволив передати у комерційне користування АТОвські 2 га землі в Крюкові.

Нині ж, як вказав начальник поліції Кременчука Вадим Могила, залишається 1 місяць, щоб провести контрольну "риску" по резонансній справі.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация