Поліція "втомилась" розслідувати скандал по 2 Га землі для АТОвців. ДОКУМЕНТ+ФОТО

1 756 0
Поліція "втомилась" розслідувати скандал по 2 Га землі для АТОвців. ДОКУМЕНТ+ФОТО

"Достатніх доказів для повідомлення про підозру конкретним особам на цей час не зібрано", - так нещодавно офіційно відповів обласний прокурор про стан кримінального розслідування за фактом підробки документів під час лютневої сесії міської ради 2015 року, коли широкий громадський розголос не дозволив передати у комерційне користування АТОвські 2 га землі в Крюкові.

 

 

За таким офіційним формулюванням, спираючись на практику діяльності правоохоронних органів, слід розуміти, що дане кримінальне провадження покладено на поліцію, де воно має лежати дуже довго - фігуранти даної справи занадто непрості чиновники.

Нагадаємо, 24 лютого 2015 року депутати міської ради наосліп проголосували про виділення ТОВ "Кременчуцька торгова гільдія" нинішнього заступника облради Євгена Холода земельної ділянки площею 2 га по вулиці Котлова (нині - Чумацький шлях). А перед цим було прийнято рішення про те, що дані 2 га мають бути зарезервовані для подальшої передачі воїнам-захисникам.

Незважаючи на це, тодішній секретар міської ради Василь Івко за "асистування" депутата міськради Олександра Головача примудрився допустити скандальне питання по 2 га на голосування.

За такі "викрутаси" під час пленарного засідання міської ради депутати покарали трьох депутатів міської ради: Євгена Холода, Віталія Таценюка та Олександра Головача. Цим трьом було заборонено з'являтися на наступні 5 сесій міської ради.

Чому так усе застопорилося, можливо, можуть пояснити два нижчевикладені фото, відзняті у військовій частині кременчуцьких нацгвардійців напередодні їхнього професійного свята. На фото видно, як пан Холод перебуває у гарному настрої, а поруч - очільник поліції Вадим Могила, підлеглі якого все ніяк не дорозслідують кримінальну справу по тих 2 га.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация