Як кременчуцьким водіям перевірити штраф за номером авто

477 0
Як кременчуцьким водіям перевірити штраф за номером авто

Нины водія в Україні можуть оштрафувати навіть без його відома. Тому слід заздалегідь подбати про те, щоб повідомлення про отриманий штраф приходило своєчасно.

Якщо раніше штраф могли виписати тільки співробітники поліції при особистому спілкуванні, то тепер штраф може прилетіти від камери автофіксації. Тому іноді може виникнути необхідність перевірити можливу наявність порушень.

Зробити це можна онлайн за номером автомобіля.

Крім номера автомобіля також потрібні дані документів власника автомобіля. Варто пам’ятати, що штрафи приходять автоматично власнику, а не водієві. Перевірити наявність або відсутність порушень можна на наступних сервісах:

Програми («Штрафи ПДД» і «Штрафи UA»)
• телеграм-бот
• Сайт ДСЦ МВС
• Електронний кабінет водія
• «ДІЯ»
• Мonobank / Приват 24

Скориставшись додатком, треба виконати наступні дії:

1. Заповнити поле «номер транспортного засобу».
2. Заповнити поле «серія та номер документа».
3. Натиснути кнопку «перевірити штрафи».

Варто зазначити, що для додатка «Штрафи ПДД» від МВС потрібен тільки номер автомобіля і дані водійського посвідчення, техпаспорти або ІПН на вибір. У додатку «Штрафи UA» для перевірки потрібно відразу і номер авто, і дані техпаспорта, і ІПН власника авто.

Після перевірки штрафів в додатку автоматично оформиться підписка на даний автомобіль. Так повідомлення про нові штрафи будуть приходити протягом 15 хвилин після винесення постанови.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация