12 ліцеїстів з Кременчука вибороли нагороди на Всеукраїнському конкурсі МАН. ФОТО

322 0
12 ліцеїстів з Кременчука вибороли нагороди на Всеукраїнському конкурсі МАН. ФОТО

Сьогодні в Полтавській ОДА відбулося урочисте нагородження переможців III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2021 році.

Серед 35 юних переможців конкурсу є 12 кременчуцьких ліцеїстів, які також завоювали 1, 2 та 3 місця. Всього в конкурсі участь брали 63 науковці Полтавщини. Та все одно за результатами команда з Полтавщини показала найкращі результати.

Від імені голови Полтавської ОДА переможців привітав його заступник Дмитро Лунін, який зауважив, що цьогоріч манівці показали високі результати, що говорить про те, що учнівська наука на Полтавщині активно розвивається й має великі перспективи.

"Хтось із вас стане науковцем, хтось підприємцем, хтось митцем, але досвід участі в МАН знадобиться вам у майбутньому. Вітаю всіх учасників, педагогів-керівників та батьків", – сказав Лунін.

Директорка Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Віта Ковальська повідомила, що цього року команда юних науковців Полтавщини отримала на три перемоги більше, ніж минулого, і вперше за багато років отримали три перших місця.

Одним із п’ятьох кращих став Теодор Котляров – вихованець Кременчуцької філії КЗ Полтавської облради "Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді", учень 9 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату II-III ступенів при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка (секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм).

До речі, хлопчик за результатами найвагоміших інтелектуальних змагань у нашій державі став лауреатом стипендії президента України.

2 місце зайняли:

Яна Іващенко – випускниця Кременчуцького ліцею № 17 "Вибір" ім. М. Г. Неленя (секція англійської мови).

Юлія Паливода – випускниця Кременчуцького ліцею № 4 "Кремінь" (секція охорони довкілля та раціонального природокористування).

Марія Хижняк – учениця 9 класу Кременчуцького ліцею № 4 "Кремінь" (секція біологія людини).

3 місце посіли й отримали Дипломи Міністерства освіти і науки України:

Вікторія Безштанько – учениця 10 класу Кременчуцького ліцею № 11 "Гарант" (секція кримськотатарської гуманітаристики).

Вікторія Бубнова – учениця 10 класу Кременчуцького ліцею № 11 "Гарант" (секція соціології).

Анна Красницька – випускниця Кременчуцького ліцею № 5 ім. Т. Г Шевченка (секція теології, релігієзнавства та історії релігії).

Юрій Лактіонов – учень 10 класу Кременчуцького ліцею № 11 "Гарант" (секція технологій програмування).

Олександр Соколов – учень 9 класу Кременчуцького ліцею № 4 "Кремінь" (секція хімії).

Владислав Федірко – учень 10 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату II-III ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А. С. Макаренка (секція комп’ютерних систем та мереж).

Володимир Федоренко – випускник Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату II-III ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А. С. Макаренка (секція астрономії та астрофізики).

Марк Щобак – учень 8 класу Кременчуцького ліцею № 30 "Олімп" ім. Н. М. Шевченко (секція психології).

Наукових керівників, які готували наших переможців до Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, нагородили подяками Полтавської облради та грамотами Полтавської ОДА.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация