Перемога Джамали на Євробаченні: чи раді цьому українці? ФОТО

1 834 0
Перемога Джамали на Євробаченні: чи раді цьому українці? ФОТО

Учора, 15 травня, стало відомо, що Джамала, яка представляла Україну, перемогла у пісенному конкурсі Євробачення. Із того моменту у соціальних мережах ВКонтакті та Фейсбуку ведеться активне обговорення та обмін думками з цього приводу. Варто зазначити, що далеко не всі раді такій перемозі.

Україна бере участь у Євробаченні з 2003 року, коли на конкурс поїхав Олександр Пономарьов. Наступного ж року ми вперше і до 2016-го року востаннє здобули найвищу нагороду з Русланою та її "Дикими танцями".

 

У 2016-му Україна ж вдруге перемогла на Євробаченні. Нагадаємо, що Джамала представила на конкурсі пісню "1944" про депортацію кримських татар у 1944 році. 

 

Вона отримала 211 балів від журі і 323 бали за підсумками смс-голосування глядачів. У результаті Джамала набрала 534 бали. Друге місце зайняла співачка Дамі Ім з Австралії (511 балів). Третє - Сергій Лазарєв з Росії (491). 

Що ж стосується реакції загалу на такий розклад, то не всі ним були задоволені. Хтось нарікав, що така перемога нечесна і Джамала не могла набрати найбільшу кількість балів, хтось вважає, що перемогти мала Австрія чи Росія. Утім мало хто залишився байдужим до цієї події. На думку деяких користувачів соціальних мереж, дуже символічним є те, що спершу від України перемогла представниця Західної частини країни, а тепер - Південної.

Тож здебільшого користувачі соціальних мереж ВКонтакті та Фейсбуку висловлюють радість, що Україна перемогла у пісенному конкурсі, підтримують Джамалу, говорять, що це виправдана перемога. Дехто бідкається стосовно того, де тепер країна, що втратила за останні два роки значну частину території, нині продовжує вести війну, на яку витрачає купу грошей, візьме ще якісь кошти, аби у 2017 році провести Євробачення. 

Сама ж співачка тим часом повернулася на рідну Україну, де наштовхнулася на шквал запитань від журналістів та привітань від прихильників.

На своїй сторінці у Фейсбуці жінка тим часом виставляє фото з Євробачення і дякує всім, хто допоміг їй здобути перемогу.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация