Кременчужан-споживачів газу, які перейшли з однієї компанії в іншу, просять чекати... й платити

1 425 0
Кременчужан-споживачів газу, які перейшли з однієї компанії в іншу, просять чекати... й платити

Після, так скажімо, "газової реформи", коли кременчужани мали обрати собі постачальника блакитного палива і визначитися, залишатися їм під крилом НАК "Нафтогаз" чи підписати угоду з ТОВ "Кременчукгазтрейдінг", деякі з містян отримали собі проблеми на голову.

Так, протягом кількох останніх місяців біля центру обслуговування споживачів ПрАТ "Кременчукгаз" спокій людям тільки снився.

Обурені кременчужан з ранку до вечора стоять у чергах уже не тільки для того, щоб підписати договір з ТОВ "Кременчукгазтрейдінг", який пропонує газ за ціною 9,99 за 1 куб. м, а щоб дізнатися, чому вони, оформивши заяву про приєднання до даної фірми, платять досі Нафтогазу 11,78 за один куб (як за місяць окремо). 

Як розповів сьогодні на пресконференції директор фірми Валерій Кузьмінський, оформлені на сайті, дистанційно і напряму громадянами заяви на приєднання до ТОВ "Кременчукгазтрейдінг" знаходяться в обробці і їм потрібно просто чекати і поки що платити за спожите блакитне пальне НАК "Нафтогаз" за його тарифом.

Тож, як можна зрозуміти, стояти під стінами газорозподільчої компанії, щоб просто спитати, чому їм приходить рахунок від Нафтогазу за місячним тарифом, тобто майже 12 грн за 1 куб. м, особливо мешканцям похилого віку, не рекомендують. Натомість громадяни можуть зателефонувати в колцентр з таким питанням. Але, як стало відомо сьогодні, зі слів тих же бабусь, вказані номери не відповідають, тож їм доводиться йти, як Магомету, до "газової гори" розбиратися. 

Складається враження, що єдине вирішення ситуації, яка склалася, -  "пустити її у вільне плавання", адже ціна, яку пропонуватиме за 1 куб. м ТОВ "Кременчукгазтрейдінг" може зрости і все через борги громадян за спожитий природний газ, розмір яких становить 5 млн грн.

Як зазначив Валерій Кузмінський, продають вони газ людям за річним тарифом - 9,99 грн за 1 куб. м, а купують його за 22 грн на біржі, адже вони, попри бажання, не мають доступу до газу українського видобутку, який у свою чергу має Нафтогаз, де річний тариф нижчий.

Наостанок Валерій Кузьмінський додав, що нині ТОВ "Кременчукгазтрейдінг" постачає блакитне паливо для 30 000 побутових споживачів, тоді як раніше, до газової реформи, фірма обслуговувала 140 тисяч кременчуцького населення.

Також він закликав кременчужан вчасно платити за послуги, щоб не залишитися взагалі без газу. Адже ті, хто не сплачують рахунки і мають заборгованість хоч 10 гривень, будуть відкріплені від послуг компанії з газопостачання. 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация