На Полтавщині за 8 місяців виплатили 3 мільйони заборгованості по заробітній платі

250 0
На Полтавщині за 8 місяців виплатили 3 мільйони заборгованості по заробітній платі

Найбільше виплат отримали працівники ПрАТ "Пласт" – понад 700 000 гривень, далі виплатили зарплату робітникам Миргородської військової частини – більше як 500 000 гривень та Полтавському обласному комунальному підприємству "Полтавафарм" також понад 500 000 гривень.

Як повідомляють у пресслужбі Північно-Східного міжрегіонального управління Мін'юсту, заборгованість розміром у 3 мільйони гривень була погашена лише через роботу державних виконавців Полтавського регіону.

"Цього результату фахівці юстиції досягли завдяки застосуванню великого спектра заходів правового впливу, зокрема арешту майна та банківських рахунків підприємств", – ідеться в повідомленні.

Варто зазначити, що свою роль у задоволенні економічних інтересів працюючого населення Полтавщини відіграла й передача державними виконавцями описаного та конфіскованого майна боржників на реалізацію в OpenMarket "СЕТАМ".

"У системі даного електронного аукціону кожен охочий має можливість внести свою пропозицію та стати власником виставлених лотів. Отримані від торгів кошти перераховуються працівникам для погашення боргу", – повідомляють в Управлінні.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация