До школи лише в масках: про що потрібно знати школярам і вчителям з початком навчального року

313 0
До школи лише в масках: про що потрібно знати школярам і вчителям з початком навчального року

Уже завтра - початок навчального року, урочисті лінійки та перший урок чекають на школярів, хоча щодо лінійок, то в МОЗ рекомендували школам утриматися від урочистостей.

У зв’язку з тим, що 1 вересня вже завтра, в міністерстві нагадали про встановлені правила, яких потрібно буде дотримуватися не лише учням, а й учителям.

У постанові МОЗ ідеться про таке: вхід до приміщень навчального закладу буде дозволено як вчителям, так і учням, але за умови використання захисних масок.

Батьки, діти яких навчаються в школах, також зможуть зайти до навчального закладу лише в масці.

Маскового режиму діти зможуть не дотримуватися безпосередньо під час занять, але повинні будуть їх надівати в разі пересування між приміщеннями в школі.

Варто зауважити, що виняток зробили для учнів молодшої школи - 1-4 класи можуть не використовувати засоби захисту. Щодо всіх інших дітей, то вони мають діяти відповідно до встановлених правил.

Також у міністерстві рекомендують викладачам надівати захисні щитки під час проведення уроків. Щитки є багаторазовими, тому у відомстві наголошують на їх обов'язковому дезінфікуванні.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация