Срібний призер Олімпійських ігор Олександр Хижняк планує одружитися перед олімпіадою в Парижі-2024

1 696 0
Срібний призер Олімпійських ігор Олександр Хижняк планує одружитися перед олімпіадою в Парижі-2024

Боксер із Полтавщини Олександр Хижняк здобув "срібло" на Олімпійських іграх у Токіо й уже повернувся додому. Перед тим, як почати готуватися до ігор, які пройдуть у Парижі у 2024 році, хоче відпочити в колі родини й навіть збирається одружитися.

Полтавський боксер іще не вирішив, чи залишиться в любительському боксі, чи все-таки перейде в лігу професіоналів. Варто зауважити, що зараз Олександр є спортивним інструктором у прикордонних військах.

“Зараз хочеться відновитися, побути вдома зі своєю сім’єю, відпочити. А потім уже прийняти рішення, що будемо робити далі. Зараз я боксер Національної збірної команди України. Я цим пишаюся. Емоції, які я отримав на Олімпійських іграх, того варті. Я щасливий з того, що раніше не перейшов у професійний спорт. Наразі рішення ще не прийняв”, – розповів Олександр Хижняк під час конференції в аеропорту. 

 

 

Полтавець поділився, що вже неодноразово відкладав весілля через підготовку і після ігор збирався нарешті одружитися.

Також 26-річний хлопець розповів, що до змагань готувалися дуже довго і кожен з поєдинків був дуже складний, адже рівень боксу на олімпійських іграх зовсім інший.

"Є відчуття, що не все ще сказав у любительському боксі. Ще не відомо, які вагові категорії залишаться. На Париж буде не вісім вагових категорій, а шість. Якщо вага до 75 кг у боксерів залишиться, я буду в ній, якщо ні, то будемо приймати рішення. В разі підготовки до Олімпіади тоді доведеться підійматися у вищу вагову категорію" сказав Олександр.

Звичайно, полтавський боксер сподівався вибороти "золото" і навіть жалкує, що не вдалося, але й радіє, що завоював срібну медаль.

"Слава Богу, ми дуже радіємо цій медалі, бо, ще раз скажу, це був дуже складний шлях. І гарний досвід, який загартував, дав нові знання і показав нам те, що наші боксери, наша країна знаходяться на високому рівні й можемо на рівних конкурувати з будь-якими боксерами", – підсумував Хижняк.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация