Карантин в Україні продовжать на осінь, про локдаун поки мова не йде. Головний санлікар

281 0
Карантин в Україні продовжать на осінь, про локдаун поки мова не йде. Головний санлікар

У Кабміні заговорили про продовження карантину в країні на осінній період, тобто після 31 серпня ми продовжимо дотримуватися всіх карантинних вимог і носити маски.

Головний державний санітарний лікар Ігор Кузін зауважив, що зараз в Україні застосовуються заходи адаптивного карантину.

"Карантин все одно продовжать, адже до нього прив’язано чимало процесів, які відбуваються в державі", – зауважив пан Кузін.

Тобто, якщо в області є певні проблеми, там відразу ж застосовуються обмежувальні засоби як на рівні області, так і по всій країні. Звичайно, зараз наша країна в зеленій зоні, навіть незважаючи на те, що з кожним днем кількість хворих на COVID-19 росте, ситуація поступово погіршується, але поки ще контролюється.

"Кожного дня ми бачимо плюс 10-15 нових випадків захворювання. Насправді ця ситуація – доволі ризикована, адже ситуація погіршується в кожній області країни й спалах можна очікувати не лише в окремих областях, а будь-де. Стосовно штаму "Дельта", то декілька тижнів тому ми говорили про 17 випадків. Зараз офіційно підтверджених 143 випадки на рівні країни. Тобто штам знаходиться на території України та поширюється", – підкреслив головний санлікар.

Також варто зауважити, що саме в осінній період частіше за все відбувається сплеск захворювань на гострі респіраторні вірусні інфекції — грип і респіраторні віруси.

І хоч загальнонаціональний карантин продовжать ще на три місяці, до локдауну поки що ніхто не готується.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация