Кременчуцька легкоатлетка Ольга Ляхова не поїхала на Олімпіаду в Токіо. Причина – недавні пологи

764 0
Кременчуцька легкоатлетка Ольга Ляхова не поїхала на Олімпіаду в Токіо. Причина – недавні пологи

Кременчужанка Ольга Ляхова виконала олімпійський норматив, який міг дозволити їй поїхати на Олімпійські ігри, які цьогоріч проводяться в Токіо, але не поїхала через заборону від комітету ФЛАУ.

З офіційного коментаря комітету стало відомо, що легкоатлетка Ляхова не братиме участь в Іграх через нещодавнє народження дитини, а саме в травні цього року вона повідомила про те, що вперше стала мамою. Як постановив комітет, жінка не могла відновитися за 3 місяці після пологів.

За інформацією одного з українських видань, Ольга почала тренування ще на першому місяці після народження доньки.

"Розраховувати на медалі в моєму стані складно. Але я хотіла, щоб мій приклад став мотивацією для всіх мам. Хотіла показати, що все можливо. Головне – вірити, що можна швидко відновитись. Я розраховувала пробігти свою дистанцію 800 метрів на Олімпійських іграх, представити Україну", - зазначила легкоатлетка в інтерв’ю виданню "Суспільне".

У Федерації легкої атлетики зазначили, що рішення не пускати Ляхову на ігри прийняли передусім з думками про майбутнє спортсменки і її дитини. Також ці слова підтвердила лікар, зауваживши, що в середньому жінка потребує до 8 тижнів для того, щоб її органи малого таза прийшли до стану до вагітності. А також сказала, якщо спортсменка годує дитину грудьми, то є ризики, що через перенавантаження на Іграх молоко може зникнути.

Ліцензію на участь в Олімпіаді замість Ольги Ляхової отримала представниця іншої країни, яку відібрали за світовим рейтингом. Змагання з легкої атлетики відбудуться 30 липня.

Усього на Олімпійських іграх у Токіо в легкій атлетиці Україну представлять 47 спортсменів.

А сама кременчужанка Ольга Ляхова продовжуватиме тренуватися. Спортсменка планує виступити на світовій першості в липні 2022 року в США і на ЧЄ з легкої атлетики у серпні 2022 року в Німеччині.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация