Завтра відбудеться пробне ЗНО-2021: як кременчуцьким абітурієнтам дістатись до пунктів тестування

269 0
Завтра відбудеться пробне ЗНО-2021: як кременчуцьким абітурієнтам дістатись до пунктів тестування

Уже завтра, 10 квітня, майже у всіх областях України абітурієнти складатимуть пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Тестування відбудеться в тому числі на Полтавщині.

У Полтавській області ЗНО пройде в Полтаві, Гадячі, Карлівці, Кобеляках, Кременчуці, Лубнах, Миргороді та Пирятині. На сайті Харківського центру оцінювання якості освіти оприлюднили адреси пунктів тестування та поради, як абітурієтам зручніше буде дістатися до них. 

 

 

МОН, Український і регіональні центри оцінювання просять усіх учасників пробного ЗНО бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома.

Якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.

Усі учасники пробного ЗНО зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу в пункти тестування, так і впродовж усього періоду оцінювання – учасники мають перебувати в масках, мати дезінфектори й користуватися ними, дотримуватися соціальної дистанції з іншими учасниками тестування.

З огляду на те, що епідеміологічна ситуація є швидкозмінною, учасників прохають напередодні оцінювання обов’язково зайти у свої кабінети на сайтах відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти та ознайомитися з актуальною інформацією щодо проведення пробного ЗНО.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация