Локдаун завершиться – гайда до школи? У МОН розповіли про навчання старшокласників із понеділка

327 0
Локдаун завершиться – гайда до школи? У МОН розповіли про навчання старшокласників із понеділка

Вже цього понеділка, 25-го січня учні 9-х та 11-х класів зможуть повернутися до змішаної форми навчання, але лише за сприятливих епідеміологічних умов.

Важливість повернення старшокласників до повноцінного навчання підкреслив у своєму Telegram-каналі Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Повернення учнів 9-11 класів на навчання за парти є річчю вельми необхідною, адже саме вони готуються до Державної підсумкової атестації та Зовнішнього незалежного оцінювання. А дистанційне навчання в жодному разі не може замінити учням навчань у школі.

Але поки невідомо, чи сядуть за парти старшокласники, чи ні. Це вирішиться найближчими днями, коли стане більш зрозуміло, чи буде санітарно-епідемічна ситуація сприятлива для навчання. Якщо показники захворюваності на СOVID-19 будуть контрольованими, то школа чекає на цьогорічних випускників.

Слід зазначити, що ані слова не було сказано про 10-класників, а значить вони залишаться навчатися у дистанційному режимі прямо з дому.

«Маємо бажання та наміри також відновити повноформатне або змішане навчання для школярів інших класів», - написав у своєму каналі пан Шкарлет.

Наразі поки тривають необхідні консультації з Міністром охорони здоров’я Максимом Степановим та Головним державним санітарним лікарем Віктором Ляшком.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация