Кожного тижня все гірше. Директор Департаменту охорони здоров’я про ситуацію з COVID-19 у Кременчуці

644 0
Кожного тижня все гірше. Директор Департаменту охорони здоров’я про ситуацію з COVID-19 у Кременчуці

Сьогодні, 6 листопада, в Кременчуцькій міській раді проходить засідання виконавчого комітету, перед якими традиційно провели засідання штабу щодо ситуації з COVID-19. На засідання вперше за багато часу не з’явилася заступниця міського голови Ольга Усанова, яка доповідає про стан медицини в нашому місті. Причину не назвали.

Замість неї про медситуацію розповідав директор Департаменту охорони здоров’я Кременчука Максим Середа. Що стосується розповсюдження гострих респіраторних захворювань, то за минулу добу з приводу ГРВІ звернулися 90 дорослих та 56 дітей.

Загалом в медичних закладах на лікуванні перебувають 132 пацієнти з пневмоніями, з них 41 – у тяжкому стані. Найбільше людей перебувають в інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька» – 54. З них 24 знаходяться у важкому стані.

Варто зазначити, що з 54 пацієнтів ЛІЛ, 48 знаходяться на кисневій підтримці. За словами Максима Середи, кожного тижня в нашому місті відмічають, що пацієнти звертаються в більш важкому стані – пневмонія розвивається буквально за декілька днів.

До того ж у нашому місті щодня фіксують немаленький приріст хворих на COVID-19 і кількість стабільно зростає у порівнянні з минулим і позаминулим місяцями. Станом на сьогодні в Кременчуці перебувають 900 «активних» хворих, більшість з яких лікуються амбулаторно.

Кременчужанам не варто нехтувати засобами захисту та всіма іншими речами й процедурами, які допоможуть зменшити ризики зараження коронавірусом, щоб допомогти міським медикам справлятися з щоденним напливом.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация