Кременчуцька влада затролила активістів Громадського бюджету під час благоустрою пляжу. ФОТОрепортаж

707 0
Кременчуцька влада затролила активістів Громадського бюджету під час благоустрою пляжу. ФОТОрепортаж

Скоро про спеку, пляжі й прохолодну річкову воду доведеться забути. А от про агітацію від міської влади до початку виборчої кампанії та про нахабні спроби від неї привласнити собі досягнення кременчужан — навряд чи.

На календарі майорить 31 серпня — останній день літа. Незабаром прийдуть заморозки і люди забудуть про можливість скупатися в річці щонайменше до початку наступного літа. Тим часом пляж на р. Сухий Кагамлик досі облаштовують. Це досягнення самих кременчужан, які віддали свої голоси на цьогорічному Громадському бюджеті саме за цей проєкт.

І це показник того, що мешканцям міста дали крихту демократії, тобто народовладдя. Адже саме вони вирішували, куди підуть гроші, які виділили цього року з міського бюджету.

Чому крихту? Тому що від кременчужан залежало лише те, яку проблему вирішать. Все інше — це тісна співпраця приватних виконавців, комунальників і деяких міських чиновників. Заслуга останніх зазвичай була в тому, що вони смикали за ниточки там, де це потрібно, щоб всіляко показати далеким від теми партисипативного бюджету містянам, хто головний у нашому місті, мовляв: “Ось, дивіться, міський голова та-а-ак старається — великодушно дозволяє користуватися маленькою частиною міського бюджету. То й що, що ліпить всюди свої агітлозунги? То й що, що таким чином він робить заслуги інших своїми?”

Найбільш активні містяни мовчати не стали. Вони сіли в одному із залів міськвиконкому, щоб поговорити з чиновниками про те, що такі дії з боку чинної влади неприпустимі. І отримали обіцянку про те, що фіолетовий лозунг на паспорті будівництва на пляжі Сухого Кагамлика зникне і там з’являться хоча б якісь згадки про Громадський бюджет.

 

Читайте також: Кременчуцькі активісти хочуть, щоб міська влада прибрала агітлозунги з проєктів Громадського бюджету

 

Можновладці зробили по-своєму — вони прикріпили кілька дрібних наліпок Бюджету на частину агітаційного лозунгу, а перше слово з характерним нашому міському голові кольором залишили всім напоказ. Таким чином влада показала своє ставлення до кременчужан та їхніх ініціатив.

І, звісно ж, кременчужани прискорити процес благоустрою аж ніяк не можуть — директор Департаменту житлово-комунального господарства Іван Москалик обрав фірму-підрядника, яка не дуже й поспішає завершувати будівельні роботи. На тому ж паспорті об’єкта скромно зазначили тривалість будівництва:

- початок — 2020 рік;

- кінець — також 2020 рік.

А про чистоту Сухого Кагамлика містяни вже й не говорять — радіють тому, що дають. Втім з усіма фото можна ознайомитися в матеріалах до статті.


Доповнено:

Все ж міська влада лише й може, що кидати слова на вітер і привласнювати чужі досягнення. Громадська активістка Марина Орлова нагадала, що ще п'ятого серпня голова робочої групи повідомив, що лозунг - аполітичний. От він і висів весь такий фіолетовий і аполітичний, аж доки Марина разом з іншими кременчужанами не приїхали і власноруч не заклеїли частину лозунгу.

Наостанок вона додала: "І на майбутнє всім політичним патріям, депутатам: будь ласка, не потрібно піаритися за рахунок Громадського бюджету".

До речі, всі паспорти об'єктів Громадського бюджету в майбутньому стоятимуть з правильним логотипом!

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация