Кременчуцьким батькам нагадують: відзавтра змінюється механізм отримання грошей за «пакунок малюка»

923 0
Кременчуцьким батькам нагадують: відзавтра змінюється механізм отримання грошей за «пакунок малюка»

Батькам видаватимуть банківські картки зі спеціальним режимом використання

В Україні починає працювати новий механізм отримання грошової компенсації одноразової допомоги "пакунок малюка". Зміни набрали чинності з 1 вересня 2020 року.

Про це повідомляє пресслужба Мінсоцполітики.

Як зазначається в повідомленні, замість одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" після закінчення їх у регіонах надаватиметься грошова компенсація.

Громадяни, які у 2020 році не отримали "пакунок малюка" в натуральному вигляді, можуть звернутися за грошовою компенсацією протягом 12 місяців з дня народження дитини

З чого почати?

Державний "ПриватБанк" відкриває поточний рахунок отримувачу грошової компенсації зі спеціальним режимом використання та отримання картки для виплат "Пакунок малюка".

Батьки повинні звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, виконавчого органу місцевої ради.

На що витрачати грошову компенсацію?

Після зарахування коштів на картку для виплат "Пакунок малюка" отримувачі самостійно витрачають кошти виключно на купівлю:

- дитячих товарів: засобів догляду за дітьми та дитячих засобів гігієни, в тому числі підгузків, серветок, дитячого одягу та взуття, дитячого харчування, дитячого посуду, дитячих іграшок, текстилю для дітей, у тому числі рушників, ковдр;

- товарів для породіллі: прокладок для лактації; прокладок післяпологових.

Де купувати товари?

Придбати встановлені товари отримувач зможе в закладах торгівлі, Інтернет-магазинах, які приєднались до реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

"Кошти можуть бути витрачені протягом року з дня їх нарахування на рахунок", - ідеться в повідомленні.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация