Кременчук не віддає Полтаві лідерства в поширенні COVID-19 по області. Нові дані за сьогодні

379 0
Кременчук не віддає Полтаві лідерства в поширенні COVID-19 по області. Нові дані за сьогодні

Кременчук впевнено тримає лідерство в поширенні коронавірусу, який у нашому місті живе і розмножується  більш, ніж успішно.

Тож якщо зранку Кременчук був першим в поширенні епідемії з рахунком – 144 ( наші коронавірусні показники) на 137 (результат Полтави), то до вечора ми вирвалися вперед ще.

У нас побільшало на 2 випадки.

Й зрозумілі причини нашого прориву – це ігнорування санітарних правил скрізь й тут лише один сьогоднішній вечірній приклад.

Ось в 18-00 в приміщенні для урочистих прийомів закордонних гостей нашого виконкому, (в будівлі колишнього банку на площі Перемоги)  відбулося засідання територіальної виборчої комісії.

Але при цьому організатори – чиновники виконкому знехтували елементарними правилами й учасникам виборчкому не провели температурний скринінг, бо нічим.

Натомість про те, що з коронавірусом у нас все складно,  розповідає на своїй сторінці міський голова Віталій Малецький.

«Сьогодні в Кременчуці маємо два нових випадки коронавірусної хвороби. COVID-19 виявили у жінки 34 років та її сина 11 років.

Вони госпіталізовані в дитячу лікарню, стан здоров‘я пацієнтів лікарі оцінюють як задовільний. Епідеміологи з‘ясовують коло контактних осіб та можливі шляхи інфікування», - така інформація від мера міста , який додає – будьте здорові.

Останнє – про здоров’я. А ним – наше місто відірвалося від Полтави на 9 хворих  й тепер наш результат – 146 випадків хвороби проти 137 зареєстрованих в обласному центрі.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация